Repertoár

Repertoár kapely  B-dance BAND  je velmi rozmanitý a pestrý. Tvoří ho více jak 200 titulů taneční, popové a rockové hudby, a to jak domácí, tak i zahraniční hudební provenience, ale díky svému původu rovněž více jak 200 titulů české a moravské lidovky.

Kapela se snaží zachytávat novinky ve všech hudebních směrech, ale rovněž dokáže dříve narozeným posluchačům nabídnout návrat do svého mládí díky krásným písničkám od šedesátých let až po žhavou současnost.

Aranžersky se na skladbách podílí samotní členové kapely a je nutno dodat, že ojedinělost a originalita instrumentací zaujala již nejednoho hudebního fajnšmekra. V některých případech jsme zaslechli i pochvalnou větu, která v různých obměnách zní asi takto:

"Tahle skladba je vaší aranží a pódiovým provedením povýšena na velmi zajímavou hudební lahůdku" 

Velmi si těchto uznalých slov vážíme a byli bychom špatní „hospodáři“, kdybychom si to samé nemysleli také, a to bez nadsázky.

Organizátoři akcí se tedy nemusí ani v nejmenším obávat, že by kapela nedokázala zaujmout a příjemně pobavit posluchače různých žánrů a různého věku. Velmi se snažíme o to, abychom byli schopni zaujmout jak posluchače sedmnáctileté, tak i sedmdesátileté a aby si tak při našem vystoupení přišel každý na své.

Přejeme vám s kapelou  B-dance BAND  příjemný poslech a nezapomenutelný hudební zážitek na vašich společenských akcích.

Pokračujte na náš Playlist >>>